Barazon Dortmundi (VIDEO)
Pëlqej
Borussia Dortmundi është kthyer nga disavantazhi prej dy golash, për të nxjerrë një barazim prej 2-2 përballë Stuttgartit, para tifozëve në Signal Iduna Park.
Daniel Didavi shënoi dy gola për mysafirët (48’ dhe 68’).

Mirëpo, Pierre-Emerick Aubameyang (73’) dhe Ciro Immobile (86’), arritën që të sigurojnë një pikë për nënkampionin gjerman.

Në ndeshjet tjera, Bayer Leverkuseni e ka mposhtur Augsburgun me një gol të Heung-Min Son në pjesën e parë.

Në këtë mënyrë, Leverkuseni ka vetëm një pikë më pak se lideri Bayern Munich.
Shtuar më 24/09/2014, ora 22:04
Skedina.com
e Mërkurë 24 Shtator 2014, Ora 22:32
www.skedina.com - 50% Bonus - Deri 100 Euro Falas
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori