Barazon me Barcelonën, Tottenham kualifikohet në 1/8 e Championsit (VIDEO)
Pëlqej
Barcelona ka barazuar me rezultatin 1-1 kundër Tottenham Hotspur në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve të UEFA Champions League.

Barça e nis në mënyrë fantastike ndeshje, pasi në minutën e 7' kalojnë në avantazh me golin e Dembeles.

Skuadra e Valverdes tentoi edhe disa herë të tjera për të dyfishuar rezultatin, por ishin të pafat.

Miqtë barazojnë rezultatinminutën e 85' me golin e Lucas Moura, që i dha dhe kualifikimin në fazën tjetër të Championsit.

Tottenham renditet në vendin e 2 me 8 pikë po aq sa Interi. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2018, ora 23:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori