Barbara kërkon ndryshime
Barbara Berlusconi i ka kërkuar babait të saj një ndryshim ne drejtimin e shoqerise, duke theksuar se ne dy sezonet e fundit, Milani nuk ka shpenzuar pak, por e ka bere keq.

Ne banken e te akuzurave ne kete rast nuk ngjitet vetem Allegri, por dhe Galliani qe eshte pergjegjes per fushaten e blerjeve kuqezi.Sipas Barbaras arsyet e krizes kane te bejne me mungesen e nje programi dhe vizionin e ngritjes se nje rrjeti vezhguesish qe te kerkojne talente ne mbare Europen perpara se te behen futbolliste te medhenj dhe gjithashtu nje fushate blerjesh dhe shitjesh e gabuar, e cila nuk ka marre per baze keshillat e presidences. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2013, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori