Barbara në Brazil për ndjekur Paton e saj
Barbara Berlusconi në Brazil. Jo për karnavalet e Rio De Janerios por në San Paolo për të ndjekur ndeshjen mes Corinthians dhe Sao Caetano e për të ndjekur nga afër Patos e saj.

Ish sulmuesi i Milan hyri në fushë pjesën e dytë kur rezultati ishte 2-1 për Sao Caetano, ndërsa ndeshja përfundoi në barazim 2-2.

Goli i barazimit u shënua nga objektivi i Inter, Paulinho, ndërkohë për miqtë shënoi edhe Rivaldo. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2013, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori