Barça-Bilbao, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

BARCELONA (4-3-3)
Pëlqej
Prova e tretë është edhe prova e zjarrit. Pas dy sukseseve në po kaq javë, Barcelona e Luis Enriques do të testojë forcat në javën e tretë të la Ligas përballë një skuadre të denjë për nivelin e saj. Athletic Bilbao, një prej skuadrave më në formë në La Liga, viziton këtë pasdite "Camp Nou"-n.

Tekniku i Barçës i trembet baskëve por fitoren e ka detyrim. Në fushë nga minuta e parë Lionel Messi dhe Neymar, ndërsa talenti Munir pritet ta nisë nga stoli.

Nga ana tjetër, skuadra mike ka të gatshëm formacionin e saj më të mirë. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori