Barça, Braida monitoron 3 sulmues në Serie A (FOTO LAJM)

Babacar - Fiorentina
Drejtori Sportiv i Barcelonës Ariedo Braida ka nisur menjëherë punën. Ai ka qënë dje në "Mappei Stadium" për të ndjekur nga afër ndeshjen e Serie A mes Sassuolos dhe Fiorentinës (1-3)

Qëllimi i vizitës së ish Drejtorit Teknik të Milanit ishte për të ndjekur nga afër tre sulmues. Sipas "Mundo Deportivo", ata kanë qënë Babacar i Fiorentinës dhe Berardi e Zaza të Sassuolos.

Edhe pse Barcelona nuk mund të bëjë merkato deri në janar 2016 sërish klubi blaugrana ka nisur punën për të gjetur elementët e duhur për përforcimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2015, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori