Barca dyfishon rezultatin (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen që po luan ndaj Malagas në "Camp Nou".

Goli i dytë është shënuar nga mesfushori, Andres Iniesta pas një asist fantastik nga Leo Messi, duke e dërguar topin në trekëndësh.

Ndeshja është duke u luajtur, dhe është minuta 60'. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2017, ora 21:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori