Barça fluturon në krye me Neymar dhe Suarez (VIDEO)
Barcelona nuk e ndjen mungesën e Messit pasi ka në skuadër dy yje si Neymar dhe Suarez. Katalanasit fitojnë me lehtësi ndaj Vilerealit në shifrat 3 me 0, duke u ngjitur në vendin e parë të renditjes së La Ligas me 27 pikë, 3 më shumë se Reali.

Ekipi i Luis Enriques në fakt nuk e pati shumë të thjeshtë, pasi pjesën e parë e mbyllën në barazim të bardh, ndërkohë që goli i avantazhit erdhi vetëm në minutën e 60-të me brazilianin Neymar.

Suarez 10 minuta më pas dhe Neymar 5 minuta nga fundi vulosën shifrat 3-0 për Barcelonën. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2015, ora 17:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori