Barça: Gjithçka për Thiago Silva-n
Barcelona vendos të bëj gjithçka për të sjellë në "Camp Nou" Thiago Silvën. Mbrojtësi brazilian i Paris Saint Germain është objektivi parësor i merkatos katalanase dhe sipas asaj që raporton "Mundo Deportivo", me largimin e Carlo Ancelottit nga pankina e PSG-së për te Real Madrid operacioni mund të marrë drejtimin që dëshiron Tito Vilanova.

Megjithatë ditë më parë agjenti i Thiago Silvës rrëfeu se klienti i tij nuk do të largohet nga Parisi por në futboll kurrë mos thuaj kurrë. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2013, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori