Barça ha inat me Kloppin, vëzhgon të preferuarin e tij në Gjermani
Barcelona e ka larguar vëmendjen e tyre nga Philippe Coutinho dhe mund të vendosin të konkurojnë me Liverpoolin për lojtarin e preferuar të Kloppit.

Krerët e Barçës ishin të pranishëm në fitoren 2-0 të Schalke ndaj RB Leipzig të shtunën. Pasi u tha 24 orë se oferta e tyre e tretë për Coutinhon u refuzua atëherë ata udhëtuan në Gjermani për tëvëzhguar era të tjerë, përcjell Albeu.com.

Arsyeja pse Barcelona mendohet se kaudhëtuar në Gjermani është dysja Leon Goretzka, mesfushori i Schalke dhe Naby Keita i RBL. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2017, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori