Barca heq dorë zyrtarisht nga ylli, pas përfundimit se ai është i papajtueshëm me Messin
Pëlqej
Barcelona vendosi të heqë dorë përfundimisht për nënshkrimin me Paulo Dybala.

Ata besojnë se numri 10 i Juventusit është i papajtueshëm me Lionel Messin, sipas Mundo Deportivo. Argjentinasi kishte qenë i lidhur ngushtë me një lëvizje në Nou Camp edhe para se Neymar të largohej nga klubi për PSG për një marrëveshje rekord botëror duke i paguar klauzolën prëj 120 milioën eurosh, përcjell Albeu.com.

Ajo që Mundo Deportivo dëshiron të shprehë me papajtueshmërinë e Messit është fakti se Dybala këtë vit tenton të jetë në 3 shen e Topit të Artë dhe nëse ai do të ishte në Barcelonë nuk do të ngrihej dot mbi bashkombasin e tij Messi. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori