Barça i hap dyert Cuadrados: Gjithçka mund të ndodhë
Pëlqej
"Cuadrado? Nuk dua të përmend emra por kemi ndermend të forcojmë skuadrën deri në 31 gusht". Kështu është shprehur Drejtori Sportiv i Barcelonës Andoni Zubizarreta përsa i përket transferimit të Juan Cuadrados në "Camp Nou".

Përsa i përket Dani Alves Zubizarreta tha: "Mbi Dani Alves nuk ka të reja. Ka folur me trajnerin e ri dhe për momentin nuk ka oferta, por gjithçka mund të ndodhë". /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori