Barça këmbëngul për Firminon
Skuadra e Barcelonës duket se e ka humbur besimin te Luis Suarez i cili po kalon një moment shumë negativ sa i përket shënimit të golave. Aktualisht uruguajani është 31 vjeç dhe nuk premton shumë për të ardhmen. Kontrata e Suarez me katalanasit përfundon në vitin 2021 kur ai do të jetë 34 vjeç.

Në 209 takime me Barcelonën, Suarez ka shënuar plot 154 gola. Drejtuesit e Barcelonës kanë hedhur vështrimin te bomberi i Liverpool, Roberto Firminho. 27 vjeçari shquhet për aftësitë e tij dhe mund të përshtatej lehtësisht me kampionët e Spanjës. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2018, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori