Barça me surpriza në formacion, pritet ta nisë me dyshen Suarez-Messi
barca33
Skuadra e Barcelonës do të zbresë në “San Siro” pas pak orësh ku do të sfidojë skuadrën e Interit. Ka pasur dilema nëse Messi do të nisej si titullar apo do të qëndroj në stol. Sipas mediave spanjolle, Barcelona do ta nise më skemën 4-4-2.

Në portë Ter Stegen. Në mbrojtje Semedo-Pique-Lenglet dhe Alba. Në mesin e fushës Rakitiç-Busquets-Coutinho dhe Roberto ndërkohë që në majën e sulmit pritet të vendoset dyshja Messi-Suarez. /alebu.com/
Shtuar më 06/11/2018, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori