Barça në çerekfinale, shkëlqen Munir El Haddadi (VIDEO)
Barcelona kaluar në çerekfinalen e Kupës së Mbretit pas fitores së sotme kundër Espanyol.

Ndeshja e sotme përfundoi me rezultat 2-0, ndërsa rezultati i përgjithshëm i dy takimeve është 6-1.

Goli i parë në ndeshje erdhi nga Munir El Haddadi erdhi në minutën e 32-të, pas një asistimi fantastik nga Lionel Messi. Edhe në pjesën e dytë Barca shënoi dhe sërish autor ishte Munir (88), pas asistimit nga Vidal.

Shihni më sipër golat. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2016, ora 22:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori