Barca njofton Deulofeun: Largohesh nëse vjen Coutinho
Mediat italiane njoftojnë se Gerard Deulofeu pranon të bashkohet me Interin, por Barcelona do ta lërë të largohet vetëm nëse ata nënshkruajnë me Philippe Coutinhon nga Liverpooli.

Tuttomercatoëeb raporton se anësori spanjoll dëshiron të kthehet në Itali, ku më parë luajti te Milani.

Megjithatë, Blaugranët nuk do të lejojnë që ai të largohet nëse ata nuk mund arrijnë të bëjnë një transferim të madh për vete. Fjala është për marrëveshjen e tyre me Coutinhon këtë muaj dhe ata do të duan të paktën 12 milionë euro për Deulofeun./albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori