Barca shpenzon 8 milion euro për Douglasin
Pëlqej
Barcelona shpenzon 8 milionë milionë euro për transferimin e Douglas Pereira në Camp Nou. Sipas Marca 24 vjeçari do të qëndroj te Sao Paolo deri në qershor të vitit 2015, pasi që ardhja e tij është e lidhur me të ardhmen e Dani Alves, dhe vetëm një largim i menjëhershëm mbrojtësit të krahut të djathtë, mund të bëj që Douglas të marrë rrugën për në Barcelonë. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori