Barça, të gjithë qeshin me Suarez-in (FOTO-VIDEO)

Pëlqej
Luis Suarez do të jetë në sulm bashkë me Neymar dhe Messin në miqësoren e së hënës. Sulmuesi uruguajan ka mundësi të stërvitet me skuadrën e tij të re pas vendimit të Gjykatës së Arbitrazhit Sportiv, edhe pse dënimi do të shlyhet deri në fund.

Barcelona do të përballet nesër me meksikanët e Leon, ndërsa fundjavën e ardhshme nisin aventurën e tyre në La Liga përballë Elches.

Suarez duket se është integruar mirë në skuadër, madje nuk mungojnë as shakatë me shokët e skaudrës. /albeu.com/

Shtuar më 17/08/2014, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori