Barça, Valencia do 30 milionë për Guaita
Duket shumë e komplikuar tratativa e Barcelonës dhe Valencias përsa i përket portierit Vicente Guaita, mbrojtësi ekstrem i klubit të trajnuar nga Ernesto Valverde. Sipas asaj që raporton "Mundo Deportivo", pengesa më e madhe është klauzola që klubi spanjoll ka vënë për portierin: 30 milionë euro.

Barcelona është në kërkim të një portieri për sezonin e ardhshëm pas mosrinovimit të Victor Valdes dhe mes kandidatëve potencialë është edhe Vicente Guaita. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2013, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori