Barça-Valencia, formacionet e mundshme
E shtuna futbollistike në La Liga nis me sfidën e "Camp Nou" Barcelona-Valencia. Djemtë e Gerardo Tata Martinos do të synojnë fitoren e rradhës për të parë të qetë më pasm ndeshjet e dy rivalëve për titull Atletico dhe Real Madrid, ndërsa valencianët do të synojnë të rrëmbejnë ndonjë pikë për t'iu larguar krizës së rezultateve.

Katalanasit do të luajnë me formacionin më të mirë të mundshëm, ku në sulm do të jetë treshja Pedro-Sanchez-Messi, ndërsa Neymar vijon fazën e rekuperimit.

Takimi starton në 16:00. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2014, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori