Barça-Valencia, formacionet e mundshme
Këto janë formacionet e mundshme të ndeshjes Barcelona-Valencia, gjysëmfinalja e kthimit e Kupës së Mbretit në Spanjë, e programuar të luhet sonte në orën 22.00 në "Camp Nou".

Në ndeshjen e parë në "Mestalla", ndeshja u mbyll në barazim 1-1, falë golave të Roberto Soldado për vendasit dhe Carles Puyol për blaugranat. /albeu.com/

Formacionet e mundshme:

Barcellona (4-3-3): Pinto; Dani Alves, Piqué, Puyol, Abidal; Xavi, Mascherano, Thiago Alcantara; Sanchez, Messi, Fabregas. Tr.: Guardiola.

Valencia (4-2-3-1): Diego Alves; Miguel, Rami, Victor Ruiz, Jordi Alba; Albelda, Banega; Feghouli, JOna, Mathieu; Soldado. Tr.: Emery.

Abitër: Fernandez Borbalan.
Shtuar më 08/02/2012, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori