Barcelona, 40 milione per Fabregasin
Albeu.com
Barcelona nuk ndalet. Kampioni evropian dhe botëror po e studion strategjinë se si të arrijë deri te Cesc Fabregas, duke e mposhtur kështu konkurrencën e fortë të klubeve gjigante evropiane në aspektin financiar: Chelsea, Manchester United e Real Madrid.
Sipas të përditshmes spanjolle As, katalunasit janë të vendosur që t’ia ofrojnë Arsenalit 40 milionë euro për ta rrëmbyer mesfushorin spanjoll, i rritur pikërisht në akademinë e klubit spanjoll.
Shtuar më 14/02/2010, ora 03:18
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori