Barcelona-Alves, formacionet zyrtare
Vetëm pak minuta na ndaj nga takimi mes Barcelonës dhe Deportivo Alaves.

Këtë takim katalunasit e fillojnë pa Lionel Messin, Luis Suarez, Gerrard Pique. Ndërsa më portë është Japer Cillessen, kurse më poshtë formacionet zyrtare.

Barcelona: Cillessen; Vidal, Mascherano, Mathieu, Digne; Busquets, Rakitic, Suarez; Turan, Neymar, Alcacer.

Alaves: Pas pak…/Albeu.com/
Shtuar më 10/09/2016, ora 19:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori