Barcelona - Atletico Madrid, formacionet e mundshme: Katalanasit kanë detyrim fitoren (FOTO LAJM)

Sot në orën 22:00 Barcelona do të presë në "Camp Nou" skuadrën e Atleticos në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të në La Liga.

Skuadra e udhëhequr nga Leo Messi ka një test të vështirë dhe i duhet patjetër fitorja për të mbajtur ritmin e Realit që kryeson ligën spanjolle.

Madrilenët janë dy pikë më shumë se katalanasit, ndërsa |Mundo Deportivo| ka publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave.
Shtuar më 30/06/2020, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori