Barcelona avancon bisedimet me Dembelen
Humbja e Neymarit është ende e freskët në kujtesë, Barcelona tashmë po punon për të shtuar talente të reja në skuadrën e tyre dhe është në bisedime me Borussia Dortmund mbi nënshkrimin potencial të Ousmane Dembele.

Francezi njoftohet se tashmë ka rënë dakord me klubin katalanas, por një tarifë duhet të pajtohet nga të dyja palët. Gjermanët kërkojnë 100 milionë euro, përcjell Albeu.com.

Sipas L'Equipe, të dy kampet po e negociojnë vlerën. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2017, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori