Barcelona barazon rekordin e Real Madridit
Barcelona është duke fituar me rezultatin 2-0 kundër Real Madridit në "Camp Nou".

Golat për katalanasit i ka shënuar Philippe Coutinho dhe Luis Suarez.

Por Blaugranasit ka shënuar në 22 ndeshje radhazi në "El Clásico" në të gjitha kompeticionet, duke barazuar rekordin e Real Madridit në vitin 1959 deri në 1969. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2018, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori