Barcelona çmend tifozët, ndryshohet përsëri lista kundër Interit (FOTO LAJM)

Barcelona e ka ndryshuar përsëri listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen në udhëtim ndaj Interit të martën në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kjo është hera e dytë që ndryshon listën klubi katalonas brenda dy ditëve, pasi dje e kishte konfirmuar Messin në listë, sot në mëngjes e kishte hequr nga lista, dhe para disa minutash e futi përsërilistën e lojtarëve që do të udhëtojnë drejt Interit.

Megjithatë ende nuk dihet nëse Messi do të aktivizohet pasi, mjekët nuk e kanë këshilluar ta bëjë një gjë të tillë. /albeu.com/


Shtuar më 05/11/2018, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori