Barcelona “dëbon” yllin e skuadrës, tre ekipe angleze në garë
Drejtuesit e skuadrës së Barcelonës kanë vendosur të nxjerrin në shitje sulmuesin Ousmane Dembele. Ai u transferu në katalunjë një vit më parë, por forma e tij nuk i bind drejtuesit e skuadrës spanjolle.

Katalanasit shpenzuan 107 milionë euro për shërbimet e tij ndërkohë që po të njëjtin çmim kërkojnë nga shitja e tij. Tre klubet angleze kanë shfaqur interes për të, Chelsea, Liverpool dhe Arsenal. Problem është çmimi i lartë që kërkon Barcelona, por palët mund të gjejnë një marrëveshje. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2018, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori