Barcelona dëshiron në formë huazimi lojtarin e Unitedit
Barcelona dëshiron nga United Luke Shaë për sezonin 2017/18.

Sipas “The Sun” Barcelona e dëshiron mbrojtësin e majtë, Luke Shaë në formë huazimi për sezonin 2018/19. Barça po kërkon të largohet paksa nga blerjet marramendëse për t’i shpëtuar “fair-play”
teksa ka shpenzuar brenda një viti afro 400 milionë euro dhe po projoketohet dhe një 100 tjetër për Griezmanin.

Kjo është arsyeja që Shaëi po kërkohet në formë huazimi për sezonin 2018/19. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2018, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori