Barcelona duket se ka hequr dorë nga Bellerin, shikoni emrat e tjerë
Duke u bazuar tek raportet e Sport, në kopertinën e saj çelet një skenar i ri pas Héctor Bellerín.

Sipas meiave spanjolle katalanasit si përforcim për Barcelonën shikohet mbrojtësi i djathtë i Monavos dhe Benficas. Sidibe i Monakos dhe i Benfica Nélson Semedo do të jenë dy opsione kryesore për Blaugrana në të djathtë të mbrojtjes, përcjell Albeu.com.

Barcelona po kërkon për alternativa pasi po has shumë vështirësi nga kokforcia e Arsenalit për Bellerin. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2017, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori