Barcelona e bindur se Umtiti do të qëndroj në Camp Nou
Barcelona beson se Samuel Umtiti do të qëndroi në "Camp Nou" dhe do të nënshkruaj kontratë të re.

Mbrojtësi francez ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2021, por mësohet se ka kërkuar rritje page, përndryshe do të kërkojë klub të ri.

Kjo kishte bërë që për të te interesohet menjëherë Manchester United pasi që për anglezët nuk është problem të paguaj klauzolën e lojtarit që është rreth 53 milionë paund. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori