Barcelona e gjen në Itali pasardhësin e Iniestas
Pëlqej
Barcelona mendohet se e ka gjetur zëvendësuesin e Andres Iniestas.

“Gazzetta dello Sport” raporton se Luis Alberton i Lazios i konsiderohet si pasardhësi i kapitenit spanjoll. Ai vlen të paktën 30 milionë euro. Alberton ka shënuar 10 gola dhe dhuruar 16 asiste në të gjitha garat këtë sezon.

Ndërsa Iniesta ka thënë që pas finales së Kupës së Mbretit do ta vendosë përfundimisht të ardhmen. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori