Barcelona e gjymtuar, "infermierisë" së tejmbushur i shtohet dhe Jordi Alba
Skuadra e Barcelonës këtë sezon është duke vuajtur dëmtmet e shumë lojtarëve kryesor sic janë, Suarez, Dembele, Lenglet dhe Turan.

Në ndeshjen ndaj Getafe një tjetër titullar la fushën për shkak dëmtimi.

Jordi Alba sipas gazetës "AS" do të qëndrojë 3 javë jashtë fushave të lojës.

Spanjolli sipas këtij raportimi humb një nga ndeshjet më të rëndësishme të sezonbit që është "El Clasicco" e datës 1 mars. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2020, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori