Barcelona e interesuar per Torresin
Albeu.com
Sulmuesi i Liverpoolit, Fernando Torres do të jetë temë kryesore në merkaton e sivjetme. Pas interesit të shprehur ndaj David Villas dhe Cesc Fabregasit, klubi katalonas Barcelona ka shprehur interes edhe për reprezentuesin spanjoll të Liverpoolit Fernando Torres.
Klubi katalonas për këtë futbollist po përgatit 70 milionë funte stërlina. Në garë për shërbimet e 26 vjeçarit Torres është edhe Chelsea.
Shtuar më 21/05/2010, ora 09:46
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori