Barcelona e papërmbajtshme, Suarez shënon golin e tretë ndaj Espanyolit (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Espanyolit në "RCDE Stadium".

Ai që ka shënuar këtë herë është sulmuesi, Luis Suarez në minutën e 45'.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas pak sekondash starton e dyta. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori