Barcelona e pavendosur për Turan, turku i mërzitur nga situata
Barcelona dhe Arda Turan nuk po kalojnë një mardhenie të mirë. Katalanasit e cilësojnë si të panevojshëm në planet e tyre turkun.

Turan është pajtuar me vendimin për ttë lëvizur, por situata se si ekipi po mundohet ta largojë atë. Barcelona fillimisht vendosi një çmim prej 35 milionë, por rezistenca nuk Gjati shumë dhe vlera e turkut është 25 milionë.

Barcelona e ka ofruar Turan tek ekipet turke dhe në Kinë. Insistimin i Barcelonës për ta levizur kur nuk ka asnjë ofertë po e merzit jasht mase lojtarin. / albeu.com /
Shtuar më 20/06/2017, ora 18:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori