Barcelona eleminohet, tifozi thyen televizorin (VIDEO)
Askush nuk priste që Barcelona të eleminohej nga Liverpool në ndeshjen e kthimit pasi kishte fituar të parën 3-0, aq më pak tifozët e zjarrtë të katalanasve.

4 golat e pësuar coroditën jo vetëm skuadrën e Barcelonës që nuk po dinte cfarë të bënte në fushë po dhe tifozët nuk kanë kontrolluar më dot veten.

Një nga nuk e ka përmbajtur zemërimin në momentin kur arbitri mbylli ndeshjen dhe ka thyer televizorin. /albeu.com/

Shtuar më 08/05/2019, ora 20:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori