Barcelona është në Londër që Liverpooli të dorëzojë Coutinhon
Sport pohon se FC Barcelona do të përpiqet për të mbyllur rekrutimin e Philippe Coutinho në orët e ardhshme.

"Barca është në Londër për të nënshkruar me brazilian, klubi ka përshpejtuar operacionin me një takim me agjentët e klubit të Coutinhos. Liverpool kërkon 100 milionë euro, por Barca ka 90 milionë gati, operacioni do të mbyllet së shpejti", tha gazeta Shqip, përcjell Albeu.com.

Barcelona e dëshiron me doemos në brazilianin në mënyrë që të bindë dhe brazilianin tjetër Neymar për të refuzuar PSG. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2017, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori