Barcelona fiton me goleadë, Messi i jashtëzakonshëm (VIDEO)
Skuadra e Barcelonës ka fituar 5:0 ndaj Espanyolit, për të shënuar fitoren e tertë në tre ndeshjet e para të La Ligas.

Golat për Barcelonën në këtë takim i shënuan Messi het trik, Pique dhe Luis Suarez.

Pas kësaj fitoreje Barcelona vazhdon të mbajë vendin e parë me 9 pikë, katër më shumë se sa Real Madrid në pestë më 5 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2017, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori