Barcelona fiton me përmbysje ndaj Sevillas dhe fiton Superkupën e Spanjës (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka fituar me përmbysje ndaj Sevillas në "Stade Ibn Batouta", ndehsje e vlefshme për Superkupën e Spanjës.

Të parët që shënonin ishte Sevilla në minutën e 9' me anë të Pablo Sarabia.

Por në minutën e 42' Gerard Pique barazon shifrat.

Përmbysja vjen në minutën e 79' me golin e Ousmane Dembele.

Kështu Barcelona ka fituar Superkupën e Spanjë kundër Sevillas. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2018, ora 00:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori