Barcelona fiton ndaj Celticut (VIDEO)
Barcelona ka triumfuar ndaj Celticut me rezultat 3-1.
Goli i parë erdhi nga Arda Turan (11’), ndërsa Leigh Griffiths (29’) shënoi golin e nderit për skocezët.

Por, vetëm pas dy minutash nigeriani, Efe Ambrose, shënoi në portën e tij dhe riktheu epërsinë e spanjollëve.

Goli i erdhi në minutën e 41-të nga Munir El Haddadi.

Ky takim ishte i vlefshëm në kuadër të turneut miqësor Internacional Champions Cup. /Albeu.com/
Shtuar më 30/07/2016, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori