Barcelona gati të largojë një "barrë"
Pëlqej
Trajneri i Galatasaray, Igor Tudor i hap dyert Arda Turan.

30-vjeçari i cili është në listën e lojtarëve që do të largohen gjatë merkatos së janarit nga Barcelona, mund të transferohet në Turqi. Tudor deklaroi se duke patur shumë futbollistë të dëmtuar, mesfushori është një mundësi e mirë për skuadrën e tij.

Ai theksoi se eksperienca e Turan do ta ndihmonte shumë repartin e avancuar dhe se ai do të ishte përforcimi i duhur për pjesën tjetër të sezonit. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2017, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori