Barcelona gjunjëzon Villarealin (VIDEO)
Pëlqej
Barcelona ka arritur të marrë një fitore shumë të rëndësishme në këtë javë kampionati përballë Villarealit me rezultatin 3-1. Blaugranat ka shënuar që në minutën e 22 me anë të Villas por Nulmar ka barazuar tre minuta më vonë duke e lënë të kuptohet që Barcelonës nuk do ti dhurohet asgjë. Niqtë rezistojnë deri në minutën e 58 ku Messi shënon dhe golin e avantazhit pas një aksioni spektakolar "made in Barcelona". Ka qënë sërish Messi ai I cili ka shënuar dhe golin e tretë për katalanasit në minutën e 83 pas një pasi të ardhur nga krahu i djathtë nga Pedro duke vulosur gjithçka.

Barcelona me këtë fitore ngjitet në vendin e parë, dy pikë më shumë se Reali i cili do të zhvillojë ndeshjen e tij ditën e nesërme. (albeu.com)


Shikoni golat

videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/SCQhp4Fuw9H49EIStLWP/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">
Shtuar më 13/11/2010, ora 23:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori