Barcelona humb, Rijkaard "cmendet" (video)
Albeu.com
Pas humbjes nga Espanjol, Rijkaard u "cmend" duke e thyer xhamin anesor te vendit ku ulej pas gjuajtjes qe i beri me grusht. Shikoni videon me golat dhe momentin e acarmit te Rijkaard-it...
Shtuar më 15/01/2007, ora 23:21
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori