Barcelona i jep nokautin Romës (VIDEO)

Barcelona ka arritur të shënojë edhe golin e katërt ndaj Romës në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar golin është sulmuesi, Luis Suarez në minutën e 87'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 89'-të. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2018, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori