Barcelona i thotë "JO" sërish Dybalas
Barcelona ka pasur mundësi gjatë afatit kalimtar të verës që të nënshkruaj me sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala, por e refuzoi këtë mundësi.

Sipas El Chiringuito de Jugones, pavarësisht bisedimeve, drejtuesit e Barcelonës nuk besoninDybala do të përshtatej me Messin dhe Coutinhon, të cilin do ta transferonin më vonë.

Vlera e argjentinasit ishte 120 milionë euro. /albeu.com/

Shtuar më 04/09/2017, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori