Barcelona interesohet për dy yjet e Tottenhamit
Skuadra e Barcelonës ia ka vërë syrin dy futbollistëve të Tottenham, Tanguy Ndombele dhe Ryan Sessegnon.

"London Evening Standard" raporton që Barcelona është e gatshme të ofroj Coutinhon, Rakiticin, Umtitin dhe Semedon për të bërë shkëmbim me londinezët.

Dyshja e Tottenham kushtuan 80 milionë funta verën e kaluar. Por, Mourinho nuk i sheh si pjesë të tyre sezonin e ardhshëm, prandaj nuk i do në skuadër.

Ndombele nuk është I kënaqur me trajtimin e Mourinhos.
Shtuar më 08/07/2020, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori