Barcelona jep Griezmann për Depay?
Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, e dëshiron me çdo kusht sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay.

Klubi francez thuhet se për ta liruar lojtarin i dëshiron shërbimet e sulmuesit Antonie Griezman.

Trajneri Koeman nuk llogarit në shërbimet e sulmuesit francez dhe mund ta lejojë largimin.

Drejtuesit e klubit të Lyonit, kanë propozuar shkëmbimin në mes të lojtarëve, por klubi spanjoll nuk ka vendosur ende.

Depay tash e një kohë është lidhur me një transferim te Barcelona.
Shtuar më 27/10/2020, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori