Barcelona ka gati 116 milion euro për Rashford
Duke pritur për të sfiduar njëri-tjetrin sonte për një vend në gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve, Barcelona dhe Manchester United janë gati të lëvizin për merkaton ve verëës, shkruan Albeu.com.

Shtypi britanik njofton se Katalanasit kanë shfaqur interes të fortë më Marcus Rashford i cili nuk ka rinovuar ende kontratën me Djatë e Kuq.

Ndërkohë për sulmuesin e talentuar anglez, Barça do të ishte gati të paguante 100 milionë paund, rreth 116 milionë euro.
Shtuar më 16/04/2019, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori