Barcelona ka gjetur zevendesin e Messit (video)
Albeu.com
Giovani dos Santos eshte emri i 18 vjecarit nga Meksika qe pretendon te zeje vendin e Messit. Shikoni videot dhe binduni per talentin e tij te rralle.Ylli i ri i Barcelones, meksikani Giovani dos Santos, ka treguar performance te mrekullueshme ne ndeshjet pergatitore qe po zhvillon Barcelona ne kontinentin aziatik.

"Jam ne nje ekip te mrekullueshem. Messi arriti shume gjera ne moshe te re. Edhe une nje dite do te behem si ai", shprehet talenti i ri Giovani dos Santos.

Shikoni videot me pamje nga ndeshjet e Barcelones ku protagonist ishte Santos:Shtuar më 07/08/2007, ora 22:17
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori